Tango Cafe

Tango Cafe Kıbrıs’ta eşi benzeri olmayan cafe&bar&studio şeklinde tasarlanmış bir komplekstir. 2 ayrı profesyonel stüdyomuz, cafe&bar kısmımız ve bahçemiz, bir çok amaç için hizmet vermektedir.

Büyük stüdyomuz 200 metre kare büyüklüğünde, 5 metre yüksekliğinde ve zemini parkedir. Bu salonumuzu gruplar halindeki dans derslerimiz, milonga( Tango dans gecesi) gecelerimizi, salsa partilerimizi, film gecelerimizi, sizlerden gelen talepler doğrultusunda özel etkinliklerimizi yapmak amacıyla kullanıyoruz.

Küçük stüdyomuz 40 metre kare büyüklüğünde ve genellikle özel dans derslerimizi yaptığımız, küçük toplantılarımızı düzenlediğimiz yerdir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda özel çalışmalarınızı yapmak amacıyla saatlik, haftalık yada aylık kiralayabilirsiniz..

 

Cafe&Barımız keyifle zaman geçireceğiniz, Keyifli müzikler eşliğinde, ister kahvenizi ister içkinizi yudumlayabileceğiniz çok tatlı bir mekandır. Kış boyunca cumartesi geceleri acustic canlı performanslar düzenliyoruz.

Yaz aylarında bahçemiz Surlariçi’nde gizli bir cennnet gibidir. Salaş ve rahat tasarımıyla gün içinde stresinizi atabileceğiniz, arkadaşlarınızla keyifli anlar yaşayacağınızın garantisini veriyoruz. Cumartesi canlı müzik keyfini mutlaka denemelisiniz..